SCR125B-120
BelBel
SCR125B-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCR125B-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 5.4A 50 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCR125B-120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCR125B-120
Tau Wae SCR125B-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 5.4A 50 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100557 pcs Pepa Raraunga SCR125B-120.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCR125B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52kHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.232" (5.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 5.4A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.4A I teie nei - Maama 2.5A