SCPH73-120
BelBel
SCPH73-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCPH73-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 1.8A 100 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCPH73-120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCPH73-120
Tau Wae SCPH73-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 1.8A 100 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175286 pcs Pepa Raraunga SCPH73-120.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCPH73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 1.8A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.8A I teie nei - Maama 1.3A