SCMS5D25-1R2
BelBel
SCMS5D25-1R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCMS5D25-1R2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 4.5A 26 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCMS5D25-1R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCMS5D25-1R2
Tau Wae SCMS5D25-1R2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 4.5A 26 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152056 pcs Pepa Raraunga SCMS5D25-1R2.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCMS5D25
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Inductor 4.5A 26 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Maama 3.2A