SCMS5D20-8R2
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCMS5D20-8R2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 1.62A 110 MOHM
Ngā Rauemi: SCMS5D20-8R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCMS5D20-8R2
Tau Wae SCMS5D20-8R2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 1.62A 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147642 pcs Pepa Raraunga SCMS5D20-8R2.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCMS5D20
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Inductor 1.62A 110 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.62A I teie nei - Maama 966mA