SCMD4D12C-101
BelBel
SCMD4D12C-101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCMD4D12C-101
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 240MA 4 OHM SMD
Ngā Rauemi: SCMD4D12C-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCMD4D12C-101
Tau Wae SCMD4D12C-101 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 240MA 4 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134706 pcs Pepa Raraunga SCMD4D12C-101.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCMD4D12C
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Inductor 240mA 4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 240mA I teie nei - Maama 300mA