SCMD4D10-6R8
BelBel
SCMD4D10-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCMD4D10-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM
Ngā Rauemi: SCMD4D10-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCMD4D10-6R8
Tau Wae SCMD4D10-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119288 pcs Pepa Raraunga SCMD4D10-6R8.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCMD4D10
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Inductor 800mA 380 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama 1.1A