SCIHP1338-100M
BelBel
SCIHP1338-100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP1338-100M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 10UH 12A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP1338-100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP1338-100M
Tau Wae SCIHP1338-100M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 10UH 12A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70611 pcs Pepa Raraunga SCIHP1338-100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP1338
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 7A 36 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 36 mOhm
Whakatauranga onamata 7A I teie nei - Maama 12A