SCIHP1040-2R5M
BelBel
SCIHP1040-2R5M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP1040-2R5M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.5UH 12A 9.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCIHP1040-2R5M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP1040-2R5M
Tau Wae SCIHP1040-2R5M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.5UH 12A 9.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127120 pcs Pepa Raraunga SCIHP1040-2R5M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP1040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz Inangarangi 2.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 12A 9.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 12A I teie nei - Maama 16A