SCIHP0750-1R0
BelBel
SCIHP0750-1R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP0750-1R0
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 1.00UH 16.0A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP0750-1R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP0750-1R0
Tau Wae SCIHP0750-1R0 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 1.00UH 16.0A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116933 pcs Pepa Raraunga SCIHP0750-1R0.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCIHP0750
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 13A 9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 9 mOhm
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Maama 16A