SCIHP0724-8R2M
BelBel
SCIHP0724-8R2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP0724-8R2M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 8.20UH 5A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP0724-8R2M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP0724-8R2M
Tau Wae SCIHP0724-8R2M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 8.20UH 5A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103768 pcs Pepa Raraunga SCIHP0724-8R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP0724
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 3A 120 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama 5A