SCIH1350-100M
BelBel
SCIH1350-100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIH1350-100M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 10.0UH 14A 200KHZ
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIH1350-100M
Tau Wae SCIH1350-100M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 10.0UH 14A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58295 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Te whakangungu - Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case - Tae Mahi -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Inductor