SCIH1040HC-1R5M
BelBel
SCIH1040HC-1R5M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIH1040HC-1R5M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 1.5UH 20A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIH1040HC-1R5M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIH1040HC-1R5M
Tau Wae SCIH1040HC-1R5M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 1.5UH 20A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85762 pcs Pepa Raraunga SCIH1040HC-1R5M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIH1040HC
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1756-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 14A 4.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 14A I teie nei - Maama 20A