SCH114-101
BelBel
SCH114-101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH114-101
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 1.2A 352 MOHM
Ngā Rauemi: SCH114-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH114-101
Tau Wae SCH114-101 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 1.2A 352 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149805 pcs Pepa Raraunga SCH114-101.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCH114
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 352 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 352 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama 1.32A