SCEP147S-6R1
BelBel
SCEP147S-6R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP147S-6R1
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.1UH 11A 7.8 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP147S-6R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP147S-6R1
Tau Wae SCEP147S-6R1 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.1UH 11A 7.8 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57055 pcs Pepa Raraunga SCEP147S-6R1.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP147S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.1µH
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.1µH Shielded Inductor 11A 7.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 11A I teie nei - Maama 14.8A