SCEP147L-120
BelBel
SCEP147L-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP147L-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 9A 13.3 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP147L-120.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP147L-120
Tau Wae SCEP147L-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 9A 13.3 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64820 pcs Pepa Raraunga SCEP147L-120.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP147L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 9A 13.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.3 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9A I teie nei - Maama 8A