SCEP134H-2R7
BelBel
SCEP134H-2R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP134H-2R7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 12A 10.8 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP134H-2R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP134H-2R7
Tau Wae SCEP134H-2R7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 12A 10.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64644 pcs Pepa Raraunga SCEP134H-2R7.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP134H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Shielded Inductor 12A 10.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 12A I teie nei - Maama 14.7A