SCB75C-180
BelBel
SCB75C-180 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB75C-180
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 1.89A 90 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCB75C-180.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB75C-180
Tau Wae SCB75C-180 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 1.89A 90 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132350 pcs Pepa Raraunga SCB75C-180.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Inductor 1.89A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.89A I teie nei - Maama 1.26A