SC5040FH-120
BelBel
SC5040FH-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC5040FH-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 8.5A 15.5 MOHM
Ngā Rauemi: SC5040FH-120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC5040FH-120
Tau Wae SC5040FH-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 8.5A 15.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93009 pcs Pepa Raraunga SC5040FH-120.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC5040FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.484" (12.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A 15.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.5A I teie nei - Maama 15.9A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC5040F-5R6
SC5040F-5R6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 12.5A 9.8 MOHM
I roto i te taonga: 90306 pcs
Tikiake: SC5040F-5R6.pdf
RFQ
SC5040FH-180
SC5040FH-180
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 6.8A 22 MOHM SMD
I roto i te taonga: 87529 pcs
Tikiake: SC5040FH-180.pdf
RFQ
SC5040FH-330
SC5040FH-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 4.4A 37 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-330.pdf
SC5040FH-142
SC5040FH-142
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.4MH 700MA 1.59 OHM
Tikiake: SC5040FH-142.pdf
SC5040FH-220
SC5040FH-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 5.2A 24 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-220.pdf
SC5040FH-150
SC5040FH-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 7.5A 20 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-150.pdf
SC5040F-6R8
SC5040F-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 11.2A 11.5 MOHM
Tikiake: SC5040F-6R8.pdf
SC5040F-681
SC5040F-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD
Tikiake: SC5040F-681.pdf
SC5040F-680
SC5040F-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD
Tikiake: SC5040F-680.pdf
SC5040FH-101
SC5040FH-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 3.2A 115 MOHM
Tikiake: SC5040FH-101.pdf
SC5040FH-2R8
SC5040FH-2R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.8UH 16A 5.2 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-2R8.pdf
SC5040FH-100
SC5040FH-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 10A 14.1 MOHM SMD
Tikiake: SC5040FH-100.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel