SC5022FH-6R8
BelBel
SC5022FH-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC5022FH-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC5022FH-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC5022FH-6R8
Tau Wae SC5022FH-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68858 pcs Pepa Raraunga SC5022FH-6R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC5022FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 18 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.5A I teie nei - Maama 12A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC5022FH-4R7
SC5022FH-4R7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
I roto i te taonga: 65423 pcs
Tikiake: SC5022FH-4R7.pdf
RFQ
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
I roto i te taonga: 57076 pcs
Tikiake: SC5022FH-220.pdf
RFQ
SC5022FH-3R9
SC5022FH-3R9
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
Tikiake: SC5022FH-3R9.pdf
SC503J4J
SC503J4J
Kaihanga: U.S. Sensor
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
Tikiake: SC503J4J.pdf
SC5022FH-2R2
SC5022FH-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
Tikiake: SC5022FH-2R2.pdf
SC5040F-101
SC5040F-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
Tikiake: SC5040F-101.pdf
SC5040F-100
SC5040F-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
Tikiake: SC5040F-100.pdf
SC5022FH-2R7
SC5022FH-2R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
Tikiake: SC5022FH-2R7.pdf
SC502S
SC502S
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
Tikiake: SC502S.pdf
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
Tikiake: SC5022FH-R82.pdf
SC5022FH-3R3
SC5022FH-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
Tikiake: SC5022FH-3R3.pdf
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
Tikiake: SC5022FH-R47.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel