SC5022C-680
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC5022C-680
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 2.2A 138 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC5022C-680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC5022C-680
Tau Wae SC5022C-680 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 2.2A 138 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88217 pcs Pepa Raraunga SC5022C-680.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SC5022C
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 2.2A 138 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 138 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.2A I teie nei - Maama 3A
Ngā Hua e hāngai ana
SC5022C-681
SC5022C-681
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 650MA 1.4 OHM
I roto i te taonga: 85102 pcs
Tikiake: SC5022C-681.pdf
RFQ
SC5022F-100
SC5022F-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 5.2A 31 MOHM SMD
I roto i te taonga: 88623 pcs
Tikiake: SC5022F-100.pdf
RFQ
SC5022C-471
SC5022C-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 800MA 1.08 OHM
Tikiake: SC5022C-471.pdf
SC5022F-102
SC5022F-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 580MA 1.8 OHM SMD
Tikiake: SC5022F-102.pdf
SC5022F-150
SC5022F-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 4.5A 36 MOHM SMD
Tikiake: SC5022F-150.pdf
SC5022C-330
SC5022C-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
Tikiake: SC5022C-330.pdf
SC5022C-221
SC5022C-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
Tikiake: SC5022C-221.pdf
SC5022F-101
SC5022F-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.95A 190 MOHM
Tikiake: SC5022F-101.pdf
SC5022C-220
SC5022C-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
Tikiake: SC5022C-220.pdf
SC5022C-331
SC5022C-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Tikiake: SC5022C-331.pdf
SC5022C-470
SC5022C-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD
Tikiake: SC5022C-470.pdf
SC5022F-151
SC5022F-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
Tikiake: SC5022F-151.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel