SC4020FH-6R8
BelBel
SC4020FH-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC4020FH-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC4020FH-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC4020FH-6R8
Tau Wae SC4020FH-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76654 pcs Pepa Raraunga SC4020FH-6R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC4020FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.272" (6.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 6.2A 22 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.2A I teie nei - Maama 6.2A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC4020FH-4R7
SC4020FH-4R7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
I roto i te taonga: 85796 pcs
Tikiake: SC4020FH-4R7.pdf
RFQ
SC402S
SC402S
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONTROLLER 4-WIRE SER RESISTIVE
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake: SC402S.pdf
RFQ
SC402BMLTRT
SC402BMLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
Tikiake: SC402BMLTRT.pdf
SC4020FH-2R8
SC4020FH-2R8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-2R8.pdf
SC4020FH-470
SC4020FH-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-470.pdf
SC410MLTRT
SC410MLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
Tikiake: SC410MLTRT.pdf
SC4020FH-680
SC4020FH-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-680.pdf
SC4020FH-R35
SC4020FH-R35
Whakaahuatanga: FIXED IND 350NH 20A 2.5 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-R35.pdf
SC4020FH-330
SC4020FH-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-330.pdf
SC403BMLTRT
SC403BMLTRT
Tikiake: SC403BMLTRT.pdf
SC4020FH-2R2
SC4020FH-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-2R2.pdf
SC403MLTRT
SC403MLTRT
Tikiake: SC403MLTRT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel