SC4020FH-1R5
BelBel
SC4020FH-1R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC4020FH-1R5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 13.5A 5.9 MOHM
Ngā Rauemi: SC4020FH-1R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC4020FH-1R5
Tau Wae SC4020FH-1R5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 13.5A 5.9 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75579 pcs Pepa Raraunga SC4020FH-1R5.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC4020FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.272" (6.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 5.9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.9 mOhm Max
Whakatauranga onamata 13.5A I teie nei - Maama 12A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC4020FH-2R2
SC4020FH-2R2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
I roto i te taonga: 88015 pcs
Tikiake: SC4020FH-2R2.pdf
RFQ
SC4020FH-100
SC4020FH-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 5.2A 27 MOHM SMD
I roto i te taonga: 78415 pcs
Tikiake: SC4020FH-100.pdf
RFQ
SC401BMLTRT
SC401BMLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 32MLPQ
Tikiake: SC401BMLTRT.pdf
SC4020FH-2R8
SC4020FH-2R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-2R8.pdf
SC4020FH-1R0
SC4020FH-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 15A 4.3 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-1R0.pdf
SC4020FH-150
SC4020FH-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 4.1A 45 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-150.pdf
SC4020FH-220
SC4020FH-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-220.pdf
SC4020FH-101
SC4020FH-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.45A 265 MOHM
Tikiake: SC4020FH-101.pdf
SC4020FH-330
SC4020FH-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-330.pdf
SC401U
SC401U
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONTROLLER 4-WIRE USB RESISTIVE
Tikiake: SC401U.pdf
SC4020FH-4R7
SC4020FH-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-4R7.pdf
SC4020FH-470
SC4020FH-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
Tikiake: SC4020FH-470.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel