SC3316C-2R2
BelBel
SC3316C-2R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC3316C-2R2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 4.59A 32 MOHM
Ngā Rauemi: SC3316C-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC3316C-2R2
Tau Wae SC3316C-2R2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 4.59A 32 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137325 pcs Pepa Raraunga SC3316C-2R2.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SC3316C
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 4.59A 32 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.59A I teie nei - Maama 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC3316C-3R3
SC3316C-3R3
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 4.37A 39 MOHM
I roto i te taonga: 125805 pcs
Tikiake: SC3316C-3R3.pdf
RFQ
SC3316C-1R0
SC3316C-1R0
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 6A 21 MOHM SMD
I roto i te taonga: 136408 pcs
Tikiake: SC3316C-1R0.pdf
RFQ
SC3316C-470
SC3316C-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 960MA 472 MOHM
Tikiake: SC3316C-470.pdf
SC3316C-221
SC3316C-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 390MA 2.2 OHM
Tikiake: SC3316C-221.pdf
SC3316C-220
SC3316C-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.49A 207 MOHM
Tikiake: SC3316C-220.pdf
SC3316C-4R7
SC3316C-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 3.73A 54 MOHM
Tikiake: SC3316C-4R7.pdf
SC3316C-331
SC3316C-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 310MA 2.5 OHM
Tikiake: SC3316C-331.pdf
SC3316C-150
SC3316C-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.87A 150 MOHM
Tikiake: SC3316C-150.pdf
SC3316C-151
SC3316C-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 490MA 1.29 OHM
Tikiake: SC3316C-151.pdf
SC3316C-1R5
SC3316C-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 5.7A 22 MOHM SMD
Tikiake: SC3316C-1R5.pdf
SC3316C-330
SC3316C-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.2A 334 MOHM SMD
Tikiake: SC3316C-330.pdf
SC3316C-471
SC3316C-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 280MA 3.7 OHM
Tikiake: SC3316C-471.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel