SC1813FH-6R8
BelBel
SC1813FH-6R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC1813FH-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC1813FH-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1813FH-6R8
Tau Wae SC1813FH-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151346 pcs Pepa Raraunga SC1813FH-6R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC1813FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.2A I teie nei - Maama 2.2A
Ngā Hua e hāngai ana
SC182ULTRT
SC182ULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
I roto i te taonga: 94097 pcs
Tikiake:
RFQ
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
I roto i te taonga: 157047 pcs
Tikiake: SC1813FH-3R3.pdf
RFQ
SC1813FH-680
SC1813FH-680
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
Tikiake: SC1813FH-680.pdf
SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-R47.pdf
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-4R7.pdf
SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
Whakaahuatanga: FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-R33.pdf
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
Tikiake: SC1813FH-R18.pdf
SC1813FH-330
SC1813FH-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
Tikiake: SC1813FH-330.pdf
SC1813FH-470
SC1813FH-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
Tikiake: SC1813FH-470.pdf
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
Whakaahuatanga: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-R56.pdf
SC183CULTRT
SC183CULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
Tikiake: SC183CULTRT.pdf
SC1813FH-2R2
SC1813FH-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-2R2.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel