SC1813FH-1R6
BelBel
SC1813FH-1R6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC1813FH-1R6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC1813FH-1R6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1813FH-1R6
Tau Wae SC1813FH-1R6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167230 pcs Pepa Raraunga SC1813FH-1R6.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC1813FH
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.6µH
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.2A I teie nei - Maama 4.5A
Ngā Hua e hāngai ana
SC1812KKX7RWBB102
SC1812KKX7RWBB102
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812
I roto i te taonga: 5362 pcs
Tikiake: SC1812KKX7RWBB102.pdf
RFQ
SC1813FH-101
SC1813FH-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
I roto i te taonga: 140602 pcs
Tikiake: SC1813FH-101.pdf
RFQ
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-3R3.pdf
SC1813FH-100
SC1813FH-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-100.pdf
SC1813FH-470
SC1813FH-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
Tikiake: SC1813FH-470.pdf
SC1813FH-220
SC1813FH-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-220.pdf
SC1813FH-330
SC1813FH-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
Tikiake: SC1813FH-330.pdf
SC1813FH-150
SC1813FH-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-150.pdf
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-4R7.pdf
SC1813FH-2R2
SC1813FH-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-2R2.pdf
SC1813FH-1R2
SC1813FH-1R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
Tikiake: SC1813FH-1R2.pdf
SC1812JKNPOWBN220
SC1812JKNPOWBN220
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: CAP CER 22PF 250VAC NPO 1812
Tikiake: SC1812JKNPOWBN220.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel