SC1704-6R8
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC1704-6R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 880MA 320 MOHM
Ngā Rauemi: SC1704-6R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1704-6R8
Tau Wae SC1704-6R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 880MA 320 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160985 pcs Pepa Raraunga SC1704-6R8.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.264" L x 0.220" W (6.70mm x 5.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC1704
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Inductor 880mA 320 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Whakatauranga onamata 880mA I teie nei - Maama 600mA
Ngā Hua e hāngai ana
SC1704-470
SC1704-470
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 350MA 2.16 OHM
I roto i te taonga: 134850 pcs
Tikiake: SC1704-470.pdf
RFQ
SC1704-4R7
SC1704-4R7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
I roto i te taonga: 137471 pcs
Tikiake: SC1704-4R7.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 400MA 1.5 OHM SMD
Tikiake: SC1704-330.pdf
SC171MLTRT
SC171MLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 10MLPD
Tikiake: SC171MLTRT.pdf
SC1704-3R3
SC1704-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 1.25A 190 MOHM
Tikiake: SC1704-3R3.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 130MA 15 OHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 270MA 3.4 OHM SMD
SC173MLTRT
SC173MLTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
Tikiake: SC173MLTRT.pdf
SC173AMLTRT
SC173AMLTRT
Tikiake: SC173AMLTRT.pdf
SC17E
SC17E
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER TAPER SHORT NOSE SHEAR
Tikiake: SC17E.pdf
SC172MLTRT
SC172MLTRT
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 10MLPD
Tikiake: SC172MLTRT.pdf
SC174MLTRT
SC174MLTRT
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 10MLPD
Tikiake: SC174MLTRT.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel