SC1608C-680
Hua Hua
Tau Wae: SC1608C-680
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 800MA 340 MOHM
Ngā Rauemi: SC1608C-680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1608C-680
Tau Wae SC1608C-680 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 800MA 340 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5973 pcs Pepa Raraunga SC1608C-680.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 800mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA
I teie nei - Maama 170mA
Ngā Hua e hāngai ana
SC1608F-100
SC1608F-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
I roto i te taonga: 145814 pcs
Tikiake: SC1608F-100.pdf
RFQ
SC1608C-330
SC1608C-330
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.15A 190 MOHM
I roto i te taonga: 4327 pcs
Tikiake: SC1608C-330.pdf
RFQ
SC1608C-4R7
SC1608C-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 2.47A 60 MOHM
Tikiake: SC1608C-4R7.pdf
SC1608C-681
SC1608C-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 280MA 3.6 OHM
Tikiake: SC1608C-681.pdf
SC1608C-6R8
SC1608C-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 2.22A 65 MOHM
Tikiake: SC1608C-6R8.pdf
SC1608C-470
SC1608C-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.03A 230 MOHM
Tikiake: SC1608C-470.pdf
SC1608C-3R3
SC1608C-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 2.61A 55 MOHM
Tikiake: SC1608C-3R3.pdf
SC1608F-101
SC1608F-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 400MA 1.56 OHM
Tikiake: SC1608F-101.pdf
SC1608F-150
SC1608F-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 920MA 260 MOHM
Tikiake: SC1608F-150.pdf
SC1608F-102
SC1608F-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 120MA 20.2 OHM SMD
Tikiake: SC1608F-102.pdf
SC1608C-331
SC1608C-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 400MA 1.83 OHM
SC1608C-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 320MA 2.85 OHM
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel