SC105B-821
BelBel
SC105B-821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC105B-821
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 390MA 3.1 OHM
Ngā Rauemi: SC105B-821.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC105B-821
Tau Wae SC105B-821 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 390MA 3.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128595 pcs Pepa Raraunga SC105B-821.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SC105B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 820µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 3.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 390mA I teie nei - Maama 240mA
Ngā Hua e hāngai ana
SC108-101
SC108-101
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.8A 230 MOHM
I roto i te taonga: 108120 pcs
Tikiake: SC108-101.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 4.7A 36 MOHM SMD
I roto i te taonga: 115836 pcs
Tikiake: SC108-100.pdf
RFQ
SC10681KT
SC10681KT
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 84MA 33 OHM TH
Tikiake: SC10681KT.pdf
SC105R
SC105R
Kaihanga: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Tikiake: SC105R.pdf
SC105B-820
SC105B-820
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.3A 333 MOHM SMD
Tikiake: SC105B-820.pdf
SC105B-560
SC105B-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.45A 250 MOHM
Tikiake: SC105B-560.pdf
SC105B-561
SC105B-561
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 470MA 1.9 OHM
Tikiake: SC105B-561.pdf
SC105B-680
SC105B-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.35A 285 MOHM
Tikiake: SC105B-680.pdf
SC105B-471
SC105B-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 520MA 1.7 OHM
Tikiake: SC105B-471.pdf
SC105B-681
SC105B-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 430MA 2.6 OHM
Tikiake: SC105B-681.pdf
SC1076P065G
SC1076P065G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC SWITCHER HV FOR LP 7DIP
Tikiake:
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 630MA 1.74 OHM SMD
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel