SBLP65-1005G
BelBel
SBLP65-1005G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBLP65-1005G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 60W
Ngā Rauemi: SBLP65-1005G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBLP65-1005G
Tau Wae SBLP65-1005G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5983 pcs Pepa Raraunga SBLP65-1005G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.30" H (101.6mm x 50.8mm x 33.0mm)
Raupapa SBLP65 Mana (Watts) 60W (65W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2380 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 12A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Whakaaetanga CB, CE