QMS25DE-N7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QMS25DE-N7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QMS25DE-N7
Tau Wae QMS25DE-N7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 83W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4022 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa QMS Mana (Watts) 83W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 18V - 60V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QMSS-016-01-H-D-DP-EM2
QMSS-016-01-H-D-DP-EM2
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
I roto i te taonga: 5259 pcs
Tikiake:
RFQ
QMS14DG-N
QMS14DG-N
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 70W
I roto i te taonga: 4676 pcs
Tikiake:
RFQ
QMS25DE-N
QMS25DE-N
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 83W