QLS20ZG-NT9
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QLS20ZG-NT9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QLS20ZG-NT9
Tau Wae QLS20ZG-NT9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5189 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 11.0mm)
Raupapa QLS25 Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Ētahi Ingoa Q11513970 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A