PTWM-24-78
BelBel
PTWM-24-78 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTWM-24-78
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CBL ASSY TWINAX PLUG TWINAX 24"
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTWM-24-78
Tau Wae PTWM-24-78 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CBL ASSY TWINAX PLUG TWINAX 24" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1040 pcs Pepa Raraunga
Kāhua Twinax to Twinax Raupapa -
Ētahi Ingoa 1097-1114
PTWM2478
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa 24.00" (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 78 Ohms Ira Male to Male
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial Twinax to Twinax Male to Male Twinaxial 24.00" (609.60mm)