PSR122.5-7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSR122.5-7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PSR122.5-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR122.5-7
Tau Wae PSR122.5-7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4025 pcs Pepa Raraunga PSR122.5-7.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 80V Momo Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Rahi / Rahi 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Raupapa Melcher PSR
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP, UVLO
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 15V - 80V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSR110A
PSR110A
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: CONTROL RELAY UNDER VOLT 110VAC
I roto i te taonga: 1170 pcs
Tikiake:
RFQ
PSR100KTQFF0L50
PSR100KTQFF0L50
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: RES 500 OHM 1% 3W 2512
I roto i te taonga: 109188 pcs
Tikiake: PSR100KTQFF0L50.pdf
RFQ
PSR122.5-7Y
PSR122.5-7Y
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
Tikiake: PSR122.5-7Y.pdf
PSR122.5-7IP
PSR122.5-7IP
Kaihanga: Bel