PSK5A25-7
Hua Hua
Tau Wae: PSK5A25-7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5.1V 128W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 122 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSK5A25-7
Tau Wae PSK5A25-7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5.1V 128W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Input (Min) 8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.73" L x 4.37" W x 3.15" H (171.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher PSK Mana (Watts) 128W
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 82%
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga cCSAus, CE