PSA242.5-2
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA242.5-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PSA242.5-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA242.5-2
Tau Wae PSA242.5-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5091 pcs Pepa Raraunga PSA242.5-2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Input (Min) 29V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V Momo Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Rahi / Rahi 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Raupapa Melcher PSA
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 29V - 60V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Nga tono ITE (Commercial), Railway