PSA151.5-7IR
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA151.5-7IR
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PSA151.5-7IR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA151.5-7IR
Tau Wae PSA151.5-7IR Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga PSA151.5-7IR.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Input (Min) 22V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 144V Momo Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Rahi / Rahi 2.56" L x 1.98" W x 0.99" H (65.0mm x 50.2mm x 25.2mm) Raupapa Melcher PSA
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 15V 1.5A 22V - 144V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSA151.5-7IRY
PSA151.5-7IRY
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V