PSA121.5-9IR
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA121.5-9IR
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PSA121.5-9IR.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA121.5-9IR
Tau Wae PSA121.5-9IR Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4919 pcs Pepa Raraunga PSA121.5-9IR.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 144V Momo Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Rahi / Rahi 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Raupapa Melcher PSA
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 1.5A 18V - 144V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A Nga tono ITE (Commercial), Railway