PFC500-1048FG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC500-1048FG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 500W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC500-1048FG
Tau Wae PFC500-1048FG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4255 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 10.50" L x 5.00" W x 2.50" H (266.7mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa PFC500
Mana (Watts) 500W Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.4A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10.4A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFCB11
PFCB11
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PRIVACY FILTER CHROMEBOOK 11.6W9
I roto i te taonga: 5961 pcs
Tikiake: PFCB11.pdf
RFQ
PFC500-1028F
PFC500-1028F
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 500W
I roto i te taonga: 115 pcs
Tikiake:
RFQ
PFC500-1028
PFC500-1028
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 5558 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 500W