PFC250-4004
Hua Hua
Tau Wae: PFC250-4004
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC250-4004
Tau Wae PFC250-4004 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5418 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 15V Putanga - Whakaputa 3 15V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm)
Raupapa PFC250 Mana (Watts) 250W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 4
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 12V 15V 15V 40A, 10A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A, 10A, 6A, 3A Whakaaetanga CE