PET2000-12-074NA
BelBel
PET2000-12-074NA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PET2000-12-074NA
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 166 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PET2000-12-074NA
Tau Wae PET2000-12-074NA Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 140 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 10.43" L x 2.89" W x 1.57" H (265.0mm x 73.5mm x 40.0mm)
Raupapa PET Mana (Watts) 2000W
Ētahi Ingoa 179-3012
PET2000-12-074NA-ND
Tae Mahi 0°C ~ 55°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Rack Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 12V 167A 90 ~ 140 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 167A