PES1600-12-080NA
BelBel
PES1600-12-080NA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PES1600-12-080NA
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua POWER SUPPLY;PES1600-12-080NA;16
Ngā Rauemi: PES1600-12-080NA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 178 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PES1600-12-080NA
Tau Wae PES1600-12-080NA Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 178 pcs Pepa Raraunga PES1600-12-080NA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momo Front End
Rahi / Rahi 7.68" L x 3.15" W x 1.54" H (195.0mm x 80.0mm x 39.0mm) Raupapa -
Mana (Watts) 1596W Ētahi Ingoa 179-3060
PES1600-12-080NA-ND
Tae Mahi 0°C ~ 55°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 12V 133A Input
Nama - Whakaputa (Max) 133A Whakaaetanga CB, CE