PC-16-1500
BelBel
PC-16-1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC-16-1500
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PC-16-1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC-16-1500
Tau Wae PC-16-1500 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 9857 pcs Pepa Raraunga PC-16-1500.pdf
Taumaha 0.75 lb (340.19g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 115V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 57.20mm W Raupapa PC
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Single
Mana - Max 24 VA Ētahi Ingoa 595-1110
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 34.93mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 3A, Series 1.5A Tapanga Paatata No