PC-120-200
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC-120-200
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PC-120-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC-120-200
Tau Wae PC-120-200 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 9127 pcs Pepa Raraunga PC-120-200.pdf
Taumaha 0.75 lb (340.19g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 60V, Series 120V
Putanga - Kaupapa 115V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.30mm L x 57.20mm W Raupapa PC
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Single
Mana - Max 24 VA Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.93mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 400mA, Series 200mA