PALS400-2482G
BelBel
PALS400-2482G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PALS400-2482G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 12V 400W
Ngā Rauemi: PALS400-2482G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PALS400-2482G
Tau Wae PALS400-2482G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 12V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5322 pcs Pepa Raraunga PALS400-2482G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi 11.79" L x 4.00" W x 1.59" H (299.5mm x 101.6mm x 40.4mm) Raupapa PALS
Mana (Watts) 400W Ētahi Ingoa 179-2518
PALS400-2482G-ND
PALS4002482G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Rack Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 2 Output 48V 12V 8A, 16A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A, 16A Whakaaetanga -