ORLB-22B1A0G
BelBel
ORLB-22B1A0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ORLB-22B1A0G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 79W
Ngā Rauemi: ORLB-22B1A0G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ORLB-22B1A0G
Tau Wae ORLB-22B1A0G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 79W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5794 pcs Pepa Raraunga ORLB-22B1A0G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 3.6 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.50" L x 0.87" W x 0.35" H (38.1mm x 22.1mm x 8.9mm) Raupapa ORLB-22B1A0
Mana (Watts) 79W Packaging Tray
Paa / Case 10-DIP Module Ētahi Ingoa 507-1385
ORLB-22B1A0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 95% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 22A 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 22A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High