OBS025ZJ
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OBS025ZJ
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 25W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OBS025ZJ
Tau Wae OBS025ZJ Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5569 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 34V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.42" H (50.8mm x 50.8mm x 10.7mm)
Raupapa OBS Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.7A 34V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.7A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OBS025ZG
OBS025ZG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 25W
I roto i te taonga: 4500 pcs
Tikiake:
RFQ
VE-JVJ-CZ-S
VE-JVJ-CZ-S
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 25W