MS24266R24T61SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R24T61SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R24T61SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 850 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R24T61SN
Tau Wae MS24266R24T61SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 850 pcs Pepa Raraunga MS24266R24T61SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R24T61SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.282" (32.56mm) Rauemi Backshell, Pae -