MS24266R22T32PY
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T32PY
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22T32PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T32PY
Tau Wae MS24266R22T32PY Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1270 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T32PY.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T32PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -