MS24266R22B19P9-LC
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22B19P9-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua 26500 19C 19#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22B19P9-LC
Tau Wae MS24266R22B19P9-LC Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
He Rahinga Kei te wātea 1930 pcs Pepa Raraunga
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Power Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Sealed Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Ētahi Ingoa CMS24266R22B19P9-LC
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24266R22B19P9-LC Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19
Kōkuhu Rauemi Aluminum, Anodized Black Kei roto -
Whakaahuatanga 26500 19C 19#16 PIN PLUG I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.625" (41.28mm) Ko te Hononga Nuturu Anodized
Hoahoa Whakapā Epoxy, Glass Filled Whakaaetanga Mea 9
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R22B19S6-LC
MS24266R22B19S6-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2105 pcs
Tikiake: MS24266R22B19S6-LC.pdf
RFQ
MS24266R22B19PY-LC
MS24266R22B19PY-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2180 pcs
Tikiake: MS24266R22B19PY-LC.pdf
RFQ
MS24266R22B19P9
MS24266R22B19P9
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP