MS24266R20T25SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R20T25SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 25POS INLINE
Ngā Rauemi: MS24266R20T25SN-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R20T25SN-LC
Tau Wae MS24266R20T25SN-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 25POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2111 pcs Pepa Raraunga MS24266R20T25SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-25
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24266R20T25SN-LC Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 25 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.510" (38.35mm)